Ředitel závodního oddělení italské továrny Ducati potvrdil, že se startem Casey Stonera v letošní sezoně se zatím nepočítá. Pro početnou rodinu fanoušků tohoto jezdce rozhodně škoda

Australský závodník Casey Stoner se účastnil i nedávných testů na rakouském okruhu Red Bull Ring, kde opět pomáhal stálé jezdecké dvojici továrního týmu Ducati s prací na nových dílech. Jak ale samotný Stoner říká, práce testovacího jezdce mu zatím plně dostačuje a neplánuje, že by letos startoval v některé Grand Prix.
 
Tuto informaci potvrzuje i ředitel závodního oddělení italské továrny Ducati – pan Paolo Ciabatti. Tento muž při testech v Rakousku prozradil, že prozatím nemá boloňská továrna žádné plány se Stonerem ani pro letošní ani pro příští sezonu.
 
 
„Zatím u nás nemáme stanoven žádný konkrétní plán, který by počítal s tím, že Casey nastoupí do některé Grand Prix v letošní ani v příští sezoně. Uvidíme samozřejmě, jak se bude situace dál vyvíjet. Ani Casey se na nás v poslední době s žádnou žádostí, že by chtěl startovat v některém ze závodů na divokou kartu, neobrátil,“ řekl Paolo Ciabatti.

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here