Pokud patříte mezi příznivce Ducati, zbystřete. Brněnský Masarykův okruh přivítá v květnu festival právě pro vás. A nepůjde jen o svezení na trati

MOTO ITALIA s.r.o. ve spolupráci s agenturou Racetrack.cz a partnery pořádá setkání příznivců značky Ducati na okruhu v Brně nazvané DUCATI FESTIVAL. Akce se uskuteční ve středu 13. května 2015 od 9 do 22 hodin v areálu Masarykova okruhu a v jeho okolí.
DUCATI FESTIVAL nabídne pestrou paletu aktivit spojených s motocykly, z nichž si vybere každý. Podobně jako na okruhových Ducati dnech bude možné vyzkoušet si jízdu po okruhu na vlastním motocyklu. Zdatnější jezdci využijí nabídky okruhového ježdění v balíčku od Racetrack.cz (pro motocykly všech značek), ostatní si vyzkouší 1- 2 jízdy v pomalých skupinách přímo od MOTO ITALIA s.r.o. (pouze pro motocykly Ducati).
Na okruhu bude možné otestovat aktuální superbiky Ducati 899 Panigale1299 Panigale.

 

Celý den bude možné vyzkoušet si jakýkoli aktuální model Ducati v běžném provozu. Vyrážet se bude na zhruba hodinové testovací jízdy po okolí, k dispozici bude vše od Ducati Scrambler, Monster 821 a 1200S, přes novou Multistradu 1200 a Hyperstradu až po Diavel a Streetfighter 848. Nabídku aktivit doplní Motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE – projekt školy bezpečné jízdy na motocyklu si zájemci budou moci vyzkoušet v ukázkových, zhruba hodinových bezplatných lekcích. V rámci BNM Akademie bude k dispozici novinka Ducati Scrambler jako školní stroj. Den zakončí v 19 hodin koncert dámské rockové kapely K2.


Vstup do areálu okruhu je zdarma, i bez předchozí rezervace. Vítáni jsou majitelé strojů všech značek. Rezervace balíčků okruhových jízd přes agenturu Racetrack.cz probíhá na www.racetrack.cz. Rezervace jednotlivých jízd na okruhu pro Ducati a rezervace zkušebních jízd mimo okruh probíhá na stránkách Ducati

Facebook události zde.

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here