Díky bratislavskému zastoupení KTM pro Střední a Východní Evropu pro vás máme jedinečnou nabídku – čtyři z vás se na den stanou redaktory Motohouse a pomůžou nám otestovat letošní novinku KTM 790 Duke. A uděláme to přesně tak, jako to mají všichni novináři na zahraničních testech, takže jeden den v podvečer prezentace a představení motorky, večeře, druhý den pořádná projížďka se zastávkami na focení, jedno malé překvapení a večer hurá domů.

Termín testu je vypsán na 5. (večer) a 6. června (celý den), takže to bude chtít v práci volno. Začátek a konec testu bude ve středočeské Loučni (na trase mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví) a ubytování, jídlo a vše okolo pro vás bude samozřejmě hrazeno. Podmínkou pak bude, abyste ve spolupráci s redaktory Motohouse připravili smysluplný výstup pro čtenáře. Takže vás čeká nejen zábava a ježdění, ale také práce, psaní testu. Troufnete si?

Program čtenářského testu:

ÚTERÝ 5. ČERVNA
– ubytování v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort v Loučni,
– prezentace modelu KTM 790 Duke,
– večeře.

STŘEDA 6. ČERVNA
– snídaně v hotelu,
– dopolední část testu – cca 120 km na středočeských a severočeských silnicích,
– 3 x foto point,
– oběd v Harrachově + malé překvapení,
– odpolední část testu – cca 120 km po Krkonoších a středních Čechách,
– návrat do hotelu v Loučni zhruba v 18 hodin,
– ukončení akce.
– Vše samozřejmě za účasti redaktorů Motohouse a osazenstva KTM CEE.

Jak na to?
Rádi bychom, aby byl čtenářský test co nejrozmanitější, takže rozhodně nehledáme jenom střelce. Přihlas se, pokud ti to přijde jako dobrý nápad, a vůbec nereš, jak dobře jezdíš. Mimo jiné bychom do testu moc rádi zařadili i nějakou dámu.

No a pokud se chceš zúčastnit výběrového řízení na jednu z čtyř pozic jednodenního redaktora časopisu Motohouse, vyplň prosím TENTO DOTAZNÍK. Uzávěrka přihlášek je 30. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here