Sportovní ředitel italské továrny Ducati prozradil, že nová motorka pro sezonu 2017 byla vyvíjena s ohledem na Lorenzův jezdecký styl. Připomínáme, že první testy nás čekají již na konci tohoto měsíce

Sportovní ředitel italské továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti, je přesvědčen o tom, že letošní Ducati Desmosedici GP17 bude sedět Jorge Lorenzovi, jenž bude v této sezoně hájit barvy továrního týmu Ducati. Jak samotný Ciabatti prozradil, tento motocykl již byl vyvíjen s ohledem na Lorenzův jezdecký styl.
 
Jorge opouští Yamahu poté, co v jejích barvách získal celkem 44 vítězství a tři mistrovské tituly, ani Jorge ani Ducati se ovšem netají tím, že chtějí na tyto úspěchy navázat i na italském motocyklu.
 
 
„V letošní sezoně budeme mít silný tým. Jorge strávil doposud celou svoji kariéru u jednoho výrobce, takže očekáváme, že bude chvíli trvat, než si zvykne na motocykl s jinou charakteristikou. My ale dobře známe jeho jezdecký styl a již při vývoji motocyklu pro rok 2017 jsme se snažili vyrobit motorku, která jeho stylu bude sedět. Je nám jasné, že jezdec jako Jorge bude chtít bojovat opět o mistrovský titul, takže mu k tomu musíme poskytnout odpovídající materiál. Já osobně pevně doufám v to, že nová motorka Jorgemu sedne a dočkáme se skvělých výsledků,“ řekl Paolo Ciabatti.
 

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here