Španěl Dani Pedrosa oznámí své rozhodnutí ohledně budoucnosti v MotoGP při příští Grand Prix Německa na Sachsenringu.

Vypadá to, že se Dani Pedrosa už rozhodl ohledně své budoucnosti v šampionátu MotoGP. Nicméně stále nechce říct víc a vše oznámí při nadcházející Velké ceně Německa, která se pojede na Sachsenringu od 13. do 15. července 2018. Dani Pedrosa poslal médiím krátké vyjádření, kde píše:

Drazí,

konečně jsem se rozhodl ohledně mé budoucnosti. Chci všechny informovat osobně a ve stejnou chvíli. Z tohoto důvodu budu mít na Sachsenringu tiskovou konferenci.

Prosím všechny, aby respektovali mé rozhodnutí a počkali až do chvíle, než to oznámím.

Všem moc děkuji.

Dani Pedrosa

Dani Pedrosa je v poslední době hodně spojován s novým satelitním týmem Petronas/SIC Yamaha, ale také se mluví o jeho úplném odchodu od závodění. S Hondou rozvázal spolupráci a od příští sezóny ho v týmu Repsol Honda nahradí krajan Jorge Lorenzo. V letošní sezóně Dani nejlépe skončil pátý při závodech v Le Mans a Barceloně a k rozhodování o budoucnosti moc nepřispělo 15. místo v Assenu a celková 12. příčka v šampionátu. Poslední vítězství v MotoGP oslavil loni ve Valencii. Je zajímavé, že Dani pořádá tiskovou konferenci, protože obvykle se podpis smlouvy oznamuje tiskovou zprávou týmu.

Do Německa pojedeme, takže přineseme informace přímo z místa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here