První závod v Kataru se nezadržitelně blíží. Už jen něco málo přes dva týdny, Dvojnásobný Mistr světa MotoGP Jorge Lorenzo hovořil o svých šancích v roce 2015.

Jorge Lorenzo, celkově druhý jezdec nedávného testu v Sepangu, dal při propagačních akcích nahlédnout do svého hodnocení průběhu předsezónní přípravy a svých naděje na sezonu MotoGP 2015.
 
„Test proběhl velmi dobře, odvedli jsme skvělou práci. Jsem v letošním roce rychlejší,“ hodnotí Jorge Lorenzo poslední test v Sepangu. „Musel jsem se v minulé sezoně podrobit operaci, navíc Yamaha a já jsme velmi dobře absolvovali závěr loňské sezony, ale i když jsme o krok vpřed s novými aktualizacemi na motocyklu, tak Honda a Marquez jsou stále před námi.“

 

V Sepangu jsme od nich nebyli daleko a na okruzích, jako je Assen, Mugello a Phillip Island, můžeme být ještě lepší. Tento rok mám na motocyklu velmi dobrý pocit, a přestože jsem v Sepangu nebyl nejrychlejší, tak se mi podařilo s Yamahou získat dva tituly a na letošní motorce máme velmi vysoké naděje na další titul. Naše konkurence ovšem nespí, zejména Honda a Ducati ukázaly velké dobré tempo. Nechceme začít sezonu jako favorité, to je samozřejmě Honda a Marc, my musíme tvrdě pracovat, abychom se pokusili odstartovat rok co nejlépe je možné.


 

Chceme bojovat o nejvyšší stupínek. Minulý rok jsem byl jezdec s nejvyšším počtem bodů od Německa po Valencii. Skončil jsem šampionát velmi dobře. Bude li možné zahájit sezonu na stejné úrovni, nebo dokonce ještě lépe, pak můžeme určitě aspirovat na vítězství v šampionátu.“

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here