MOTOSALON letos s jubilejní anketou a největším počtem motoznaček. Historicky poprvé se pod jednou střechou Motosalonu potká celý „japonský čtyřlístek“ – tedy Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki.

Nejznámější motoristické značky

Svou účast potvrdila většina velkých značek působících na českém trhu. Historicky poprvé se pod jednou střechou Motosalonu potká celý „japonský čtyřlístek“ – tedy Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki.

Nebudou chybět motocykly, jakými jsou BMW, Harley-Davidson, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Triumph, KTM, Husqvarna, Ducati, Peugeot, Vespa, Benelli, Adiva, Keeway, YUKI, Kentoya, SYM i ČZ a další. Návštěvníci se mohou těšit na novinky pro rok 2016, včetně několika národních premiér.


 

Bohatá nabídka oblečení a příslušenství

Aktivní motorkáři jistě před sezonou uvítají bohatou nabídku – přes 200 značek oblečení a příslušenství: helmy, rukavice, bundy, kombinézy, brašny, komunikátory, zabezpečení, maziva, pneumatiky … Chcete-li se na návštěvu dopředu připravit, výčet všech značek naleznete těsně před veletrhem na stránkách i-katalogu Motosalonu. Alespoň namátkou jmenujme Arai, Bell, Clover, Dainese, Halvarssons, LS2, Modeka, Rizoma, Shark, Shoei, Schuberth, Shima.

Z tuzemských výrobců například Psí Hubík, 4SR, MBW, Restless, Polednik, BIG HUSKY či TOKOZ.  Obout můžete i vaše „koně“ do pneumatik Metzeler, Michelin, Pirelli… Najdete i vychytávky pro údržbu a drobné opravy – protipadací rámy, ložiska, baterie, řetězy, výfuky, brzdná lanka… Vše se vyjmenovat nedá, to se musí vidět!

 

 


 

Jubilejní 20. ročník ankety Motocykl roku

V rámci Motosalonu se v sobotu večer na společenském večeru uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků ankety Motocykl roku 2016. Základní parametry soutěže zůstávají neměnné, to znamená, že i nadále bude hodnocení provádět jak odborná komise, tak široká veřejnost.

Ta bude moci hlasovat buď na internetových stránkách anebo přímo na veletrhu Motosalon na expozici u pódia. Na jednom místě tak fandové motorek uvidí, vyzkouší a hned ohodnotí přihlášené exponáty. Hlasujte na www.motocyklroku.cz a můžete vyhrát nejen krásnou motorku, ale také další desítky motoristických cen. Hlasování bylo spuštěno 1. 2. 2016!

Letošní Motosalon bude stát za to…

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here