Milovníci motorek z Bologni se již tradičně sešli na párty pořádané českým dovozcem, aby se dobře pobavili a prohlédli si horkou letošní novinku. XDiavel sklidil kladné ohlasy

Čtvrteční večer byl pro všechny Duc-maniaky ve znamení vytažené červené vlajky. Tedy pardon, vlastně černé s bílým X, protože nový XDiavel u Ducati zakládá novou rodinu Black. Ovšem rozhodně se nedá říct, že by letošní Ducati Párty ve smíchovském klubu Meet Factory byla temná.

 

Na místě se sešlo několik stovek fanoušků Ducati a nudou určitě netrpěli. O jejich zábavu se v průběhu večera staralo smyčcové trio Inflagranti a kromě hudby to bylo pro přítomné pány příjemné pokoukání. Po odhalení obou modelů XDiavel a XDiavel S (náš první test zde) se pak davy sesypaly k motorkám a bylo vidět hodně emocí. Novinka bourá hranice, ale v rodině Ducati byla přijata kladně.

 

Jako každý rok pak nechyběla také tombola s řadou zajímavých cen od partnerských firem, například FOTOLAB.cz, jejíž výtěžek tradičně putoval k dětem z dětského domova v Krásné Lípě. Letos se vybralo přes 66 tisíc a radost paní ředitelky byla veliká. Následovala módní přehlídka oblečení Ducati a po té DJka Magdalena Happyfeet a ti otrlejší pokračovali v párty až do pozdních nočních hodin. Tak zase za rok!

Pokud byste chtěli vidět XDiavel a další novinku v podobě Multistrada 1200 Enduro, doražte už příští týden na veletrh Motocykl do pražských Holešovic. XDiavel ovšem spolu s dalšími novinkami bude k vidění i na veletrhu Motosalon v Brně!

Foto: Jan Altner

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here