Italský výrobce letos slaví 90 let od založení a český dovozce Moto Italia s.r.o. navíc patnáct let. A jak lépe to oslavit, než ježděním? Zajímavá soutěž, koukněte

Na oslavu letošního 90. výročí založení značky Ducati a také “malých” narozenin společnosti MOTO ITALIA s.r.o. pořádátato přes léto soutěž pro všechny příznivce motocyklů Ducati. Vlastnictví stroje Ducati NENÍ podmínkou, zapojit se může každý! Veškeré informace o soutěži a její podrobná pravidla najdete zde.

 

Soutěž je založena na cestování na motocyklu, cílem výletů jsou vybraní dealeři Ducati v ČR (ti s prodejnou dle Ducati standardů). Za každou návštěvu na motocyklu získá účastník dárek a razítko jako potvrzení. Účastníci se čtyřmi různými razítky postupují do závěrečného slosování o zapůjčení motocyklu Ducati. Soutěž probíhá od 1.7. do 31.8.2016. Partnerem je Shell Advance.

 

Navíc majitelé motocyklů Ducati si mohou nechat na začátku a konci své účasti odečíst stav km na svém stroji, účastník s největším nájezdem získá poukaz na zboží v hodnotě 10.000 Kč. Tyto “Ducati kilometry” ovlivní výši částky, kterou MOTO ITALIA věnuje projektu “Vítr ve vlasech”. O něm najdete informace zde.

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here