SV 650X

Existence této motorky byla známa už několik týdnů před milánským veletrhem, nicméně pro Evropu to byla premiéra. Suzuki si s Xem chce ukousnout trochu z koláče stylových motorek, ale nijak zásadní změny na stávajícím SV 650 nedělala. Stále tu máme co do činění se základem v podobě kapalinou chlazeného véčkového dvouválce s výkonem 72 koní umístěného do trubkového rámu.

Lehce se zvětšila nádrž, která má nyní 14,5 litrů. Zásadní změnou prošla ergonomie a to především díky změně řídítek s širokých jednodílných na nízké clip-on. Z hlediska optického pak přibyl štítek kolem světla navazující na boční panely. Jiné je také sedlo. Technickou novinkou je přední vidlice s nastavitelným předpětím. Změn sice není mnoho, ale SV má svou silnou klientelu už v základní podobě a tahle vylepšená tomu může jen přidat.

2 KOMENTÁŘE

  1. osobně se mi líbí tahle úprava rozpočtovky :-). Vyměnit koncovku výfuku a zeštíhlit držák SPZ a je na to radost pohledět. Zajímalo by mne zda se projeví změna řidítek a tím i pravděpodobně změna rozložení váhy na jízdních vlastnostech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here