Kawasaki odhalila svou největší bombu v podobě úplně nové ZX-10R už pár dní před výstavou, takže nám ukázala jen nový skútr, přeplňovaný koncept a několik nových barev.

J125

Větší třístovku dobře známe a pro letošek ji doplní stopětadvacítka, která vychází z modelu Downtown od Kymca. Vodou chlazený jednoválec má 14 koní, do nádrže se vejde až 13 litrů a celý skútr váží 182 kilo.

Technika je jednoduchá, ale neošizená. Najdeme tady 12V zásuvku, hodně místa pod sedlem nebo digitální ukazatel všemožných údajů.

 

SC-02 Soul Changer

Kawasaki je evidentně přesvědčená o tom, že budoucnost bude přeplňovaná a proto nám ukázala koncept naháče s osmistovkovým motorem, který je dopovaný kompresorem. Že je továrna tuhle techniku schopna zvládnout, nám už letos předvedla s fantastickou H2.

 

ZX-10R Winter Edition

Ještě jsme se na nové ZX-10R nestihli ani projet a už je tady speciální zimní edice. Matně černá vypadá suprově a vkusné umístění sněhových vloček vypadá dobře. Kromě jiných barev v téhle sérii dostanete i výfuk od Akrapoviče.

Nové funky barvy dostaly i modely Z1000 a Z800, kterým továrna říká Sugomi. A jako bonus k nim přihodila i výfukové koncovky Akrapovič

Foto: Kawasaki

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here