GoPro HERO7 Black se zabudovanou funkcí stabilizace videa funguje jako při použití gimbalu! Funkce HyperSmooth je tou nejlepší stabilizací videa, jaká kdy byla do kamery zabudovaná.

Ulehčuje pořizování profesionálně vypadajícího videa, které je stabilní jako při použití gimbalu, bez výdajů nebo obtíží s automatizovaným gimbalem. Navíc funguje i pod vodou, během vysokého nárazového zatížení i ve větrných podmínkách, při kterých gimbaly selhávají.

Zároveň s kamerou HERO7 Black společnost GoPro představuje také revoluční novou formu videa nazvanou TimeWarp. Funkce TimeWarp aplikuje na videa efekt velmi rychlé jízdy, připomínající „let na kouzelném koberci“. Představ si malebnou projížďku, zhuštěnou do skvěle stabilizované a zrychlené verze, kde se celý zážitek přehraje během pár sekund.

HERO7 Black je první kamerou GoPro s funkcí živého přenosu, která uživatelům umožňuje v reálném čase automaticky sdílet na mezinárodní platformy, jako je Facebook, Twitch, YouTube, Vimeo a další. Stejně jako u předchozího modelu nechybí GPS štítky – ukládá záznam rychlosti, vzdálenosti a výšky, který lze následně v aplikaci GoPro zvýraznit přidáním štítků do videí.

Koukněte na www.gohd.cz, kde najdete všechny podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here