Jestli vás dvojice podzimních konceptů od Husqvarny baví stejně jako nás, můžete se radovat. Jeden z manažerů potvrdil jejich sériovou výrobu

Husqvarna se s dvojicí konceptů 401 Vitpilen401 Svartpilen podívala za hranice obvyklého designu. Na základě KTM 390 Duke (náš test) postavila moderní variaci na scramblera a café racera. V obou případech lehoučká motorka s výkonem 43,5 koně, komplet LEDkovým předním i zadním světlem a tvary, které rozhodně zaujmou. A jak se zdá, dočkáme se série.

 

Pro švédský magazín Bike to řekl jeden z vedoucích manažerů Husqvarny Reinhold Zens. Podle jeho slov budou obě motorky v sériové výrobě pro rok 2017, představení se tedy dočkáme na podzim 2016. Budeme si muset počkat, ale snad to bude stát za to. „Sériové motorky nebudou totožné s koncepty, které jsou parádními sny designéra. Budeme muset dodržet pravidla a regulace, ale můžu vám slíbit, že se budeme snažit konceptům co nejvíce přiblížit.“ dodal Zens.

 

Co k tomu dodat? Rozhodně z toho máme radost, protože tyhle motorky nás nadchly. Zajímavý design vybočující z řady a technika z Duka, která funguje, to je skvělá kombinace. Ty dva roky budou dlouhé! Jak se 401 líbí vám?

Foto: Husqvarna

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here