Není nic krásnějšího, než když si dva lidé rozumí. Pokud to štěstí máte s vaší partnerkou/vaším partnerem, co takhle to prohloubit i při jízdě na motorce

Poslední roky se do obliby dostávají bezdrátové interkomy, ovšem nežijte v domnění, že se jedná pouze o komunikaci mezi jednotlivými jezdci. U jednoho z předních výrobců těchto krabiček, italského Interphone, najdete model určený primárně pro komunikaci mezi jezdcem a spolujezdcem.

Jmenuje se F3MC a díky univerzální sadě s mikrofony do uzavřené i otevřené helmy ho můžete použít do jakéhokoliv škopku. F3 toho krom komunikace se spolujezdcem umí mnohem víc. Díky Bluetoothu totiž dokáže zároveň se spolujezdcem komunikovat také s telefonem, GPS navigací nebo přehrávačem MP3, takže v helmě uslyšíte nejen sladká slůvka, ale také hudbu, telefonní hovor nebo instrukce o trase.

Všechno je to velmi jednoduše ovladatelné, set je vodotěsný (certifikát IP67) a obsahuje vestavěnou Li-Ion baterii, kterou je možno dobíjet jak v zásuvce, tak za jízdy pomocí dodaného kabelu (například z powerbanky nebo USB zásuvky na řídítkách). Navíc celá tahle sranda váží pouze 55 gramů. V prodeji je jak balení pro solo jezdce, kteří chtějí komunikovat jen se svými elektro kamarády, tak pro dvojici.

Ceny 3799 a 6999 Kč.

Na www.interphone.cz a u všech prodejců Interphone.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here