Ještě před milánským veletrhem EICMA představil jeden z největších světových výrobců motocyklových interkomů zajímavou novinku

Tentokrát nejde o žádnou novou hračku, ale o aplikaci, pomocí které můžete z telefonu ovládat interkomy nové řady Tour/Sport/Urban. Aplikace je nyní dostupná pro Android (4.1 a vyšší) a iOS.

A co umí? Spárovat s telefonem až dva interkomy a s těmi pak pracovat dále – ovládání telefonních hovorů, přehrávání hudby a také kompletní nastavení interkomu, prolínání hlasitostí atd. V podstatě už nemusíte na svůj interkom sáhnout a veškeré ovládání máte na displeji telefonu, ten pěkně po ruce v pouzdře na řídítkách (nemusíme snad říkat, že i pouzdra koupíte u Interphone).

Krom toho vidíte na displeji stav baterie interkomu, což je také důležitá informace. Appka zabere v telefonu něco přes 6 MB, takže žádné zlo a z vlastní zkušenosti můžeme říct, že ovládání je naprosto intuitivní a zvládne ho každý, kdo zvládá ovládat zařízení na úrovni dotykového telefonu.

Chlapci v Itálii se vytáhli, tohle je fakt dobrá věc. Ke stažení na App Store nebo Play Store. A pokud ještě nemáte interkom a zvažujete jeho koupi…

mrkněte na www.interphone.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here