Manažer závodního oddělení Yamahy, pan Lin Jarvis, potvrdil, že v příští sezoně v boxu továrního týmu Yamaha rozhodně žádnou dělící zeď neuvidíme

Po celou letošní sezonu panoval mezi jezdci továrního týmu Yamaha, Jorge Lorenzem a Valentinem Rossim, relativní klid, ale v závěru sezony, kdy vrcholil boj o mistrovský titul v MotoGP, se situaci mezi oběma jezdci výrazně vyostřila.
 
Při prezentaci Yamahy na začátku týdne v rámci motocyklového veletrhu EICMA v Miláně, ale již byly mezi oběma jezdci mnohem chladnější vztahy a žádný z novinářů nezahlédl, že by spolu Rossi a Lorenzo prohodili několik slov, aniž by museli. Vztahy na bodu mrazu byly také jasně viditelné z chování obou závodníků.
 
Samotný manažer závodního oddělení Yamahy, pan Lin Jarvis, ale prohlásil, že v příští sezoně se v boxu Yamahy rozhodně žádné zdi nedočkáme.
 
„I když vztahy mezi jezdci nejsou momentálně ideální, rozhodně neplánujeme, že bychom box dělili zdí, jako v minulosti. Tým zůstane i pro rok 2016 společně a oproti letošní sezoně se nebude nic měnit. Zároveň mohu potvrdit, že i nadále bude mít Rossi i Lorenzo přístup k telemetrii svého kolegy,“ řekl Lin Jarvis.

Foto: yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here