Španělský závodník Jorge Lorenzo prohlásil, že pro nadcházející GP v Mugellu a Barceloně je jasným cílem pódiové umístěni.

Zatím nejlepším výsledkem španělského závodníka Jorge Lorenza v sedle továrního motocyklu Ducati bylo pódiové umístění při jeho domácí Grand Prix ve španělském Jerezu. Nyní je před jezdci MotoGP série dvou závodů v řadě, která vypukne v Mugellu a hned v dalším týdnu se pojede ve španělské Barceloně.
Jak Jorge před sérií těchto závodů prohlásil, zatím není přesvědčen o tom, zda má Ducati na to, aby bojovala o vítězství. Zároveň ale Jorge potvrdil, že nyní potřebuje dva silné výsledky a jasným cílem je v Mugellu i Barceloně bojovat o pódium.
„Mým jasným cílem je vybojovat v těchto GP pozici nejlepšího jezdce na motocyklu Ducati. Nyní je pro mne velmi důležité, abychom měli dobré výsledky. Zároveň je ale podstatné pracovat na dalším vývoji tak, abychom se neustále zlepšovali a byli konkurenceschopní, tak, jako tomu bylo v Jerezu. V Le Mans jsme měli příliš málo času na suché trati a startoval jsem z šestnácté pozice, proto byl potom závod obtížný. Musíme jít neustále dopředu. Když se nám v Mugellu podaří hned v pátek najít dobré nastavení, jsem přesvědčen o tom, že můžeme bojovat o dobrý výsledek, klidně i o vítězství,“ řekl Jorge Lorenzo.

zdroj bikeracing.cz/speedweek.co, foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here