I v letošním roce prožije Praha první zářijový víkend ve stylu silných strojů a zábavy pro celou rodinu. Harley-Davidson opět pořádá Prague Harley Days, letos už po třetí

Prague Harley Days míří v letošním roce ještě výše. Navážou proto na úspěšné předešlé dva ročníky, a ten letošní rozšíří o další den, a to o neděli. Akce vypukne během pátečního dopoledne a skončí až v neděli odpoledne. Pořadatelé tak reagují na zájem veřejnosti z minulého roku, ale především na nabitý program, pro který byly dva dny málo. Zároveň letos z hlediska účasti očekávají pokračování ve stoupajícím trendu a připravují se na ještě vyšší návštěvnost, která by se mohla pohybovat okolo 20 000 účastníků.

 

Stejně jako v předešlých ročnících, i letos zavítají na Prague Harley Days vzácní hosté. Po loňské účasti mistra přestaveb Russella Mitchella z USA to bude další zásadní persona této oblasti, která bude brzy odtajněna. Krom toho se na PHD chystá také marketingový šéf regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) u H-D Rob Lindley. Ten bude v ČR a v Praze poprvé, a tak se zejména těší na spanilou jízdu a poznání historického centra staré Prahy ze sedla motocyklu. 

 

Z dalších zajímavých bodů programu se mohou návštěvnici těšit na výstavu motocyklů, demo truck a testování strojů H-D zdarma, v té době už včetně nejnovějších modelů roku 2017, a pochopitelně spanilou jízdu 1 500 motocyklů H-D centrem Prahy. Přichystána bude opět speciální family zóna, se skvělou zábavou pro děti všech věkových kategorií a s vlastní programem. Ženy si mohou užít relaxu ve wellness zóně, která tentokrát nabídne masáže i kosmetické a kadeřnické služby.

 

„Celou koncepcí a programem chceme dokázat, že Prague Harley Days a Harley-Davidson jsou skutečně určeny pro všechny bez rozdílu. Pro muže i ženy, mladší i starší, rodiny s dětmi, pro lidi, kteří pracují v kancelářích, i pro ty, kteří žijí volným stylem života – ti všichni sem patří,“ přibližuje za pořadatele Michal Šesták z Harley-Davidson Praha.

 

Vstupenky je možné zakoupit už nyní na: www.pragueharleydays.cz/vstupenky, za jednotnou cenu 300 Kč na všechny 3 dny. Vstupné navíc platí jen muži, ženy a děti mají vstup zdarma, což je dalším příjemným benefitem akce. Více informací o Prague Harley Days lze najít na www.pragueharleydays.cz.

Foto: H-D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here