Livio Suppo očekává, že vítězství v Assenu dodá Jackovi Millerovi obrovskou porci sebedůvěry a dočkáme se dalších skvělých výsledků. Seriál pokračuje 17/7 na Sachsenringu

Manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Livio Suppo, v jednom z nedávných rozhovorů komentoval nedávný skvělý výsledek Australana Jacka Millera při Grand Prix Holandka na okruhu v Assenu.
 
Zde Miller ukázal obrovský talent, když se v opravdu komplikovaných mokrých podmínkách dokázal probojovat až do samotného vedení závodu a ten také následně dokázal vyhrát. Bylo to Jackovo vůbec první vítězství v kariéře MotoGP. Samotný Livio Suppo je ale přesvědčen o tom, že tohle je teprve začátek.
 
 
„Již od začátku závodu v Assenu bylo jasné, že to nebude snadný závod a bude to velký test pro mokré pneumatiky. Marc vyjel do závodu se zadní tvrdou gumou, Dani si vzal měkkou pneumatiku. Druhý závod byl ale ještě náročnější, protože se jel jen na dvanáct kol, takže všichni jezdci museli jet od začátku naplno. U Jacka Honda viděla obrovský talent již v době, kdy jej vzala do MotoGP přímo z Moto3. Tento jezdec má obrovský talent a tohle je teprve začátek. Myslím si, že tohle vítězství mu dodá obrovskou porci sebedůvěry a jeho výkonnost nadále poroste,“ řekl Livio Suppo.

Foto: Marc VDS Racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here