K velice oblíbeným okruhářským kurzům Masarykova okruhu se v příštím roce přidává unikátní Enduroškola, která se bude konat v krásném prostředí uvnitř areálu závodní tratě

Zkušený tým instruktorů ve složení Pepa Kulhavý (špičkový závodní jezdec), Martin Tománek (šéfredaktor časopisu Motocykl) a Karel Táborský (dlouholetý instruktor a bývalý závodník) se vám budou během celého dne naplno věnovat.

V dopolední teoretické části se dozvíte základní informace o enduro ježdění a o tom, jak si připravit svou motorku, aby vám dobře v terénu posloužila. Nebude chybět ani zdravověda zacílená na adventure cestovatele, která se může hodit úplně každému.

 

Po pauze na oběd se půjde jezdit a proběhne rozdělení účastníků do skupin podle typu motorky a jejich dovedností. Zaměříme se na trénink balance, koordinaci pohybů a práci s tělem – budeme jezdit osmičky, malé hrboly, výjezdy a sjezdy nebo lehké skoky. Na každé lokaci, která bude zaměřená na trénink určité dovednosti, se budou skupiny točit.

Kurz je vhodný jak pro majitele velkých cestovních endur, menších adventure motorek, tak i pro endura typu KTM EXC. Na objemu, výkonu nebo momentálním obutí motorky nezáleží, vítáni jsou všichni, kdo si chtějí užít jízdu v terénu, ale sami se zatím neodvážili. Enduroškola brněnského okruhu vám v tom pomůže.

Termíny a podmínky kurzu najdete na www.enduroskolabrno.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here