Pokud jste náhodnou nestihli vánoční nákup vstupenek na letošní Grand Prix České republiky, nezoufejte. Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, se rozhodl prodloužit vánoční předprodejní vlnu až do 14. února.

Vstupenky na přírodní tribuny, na všechny sedadlové tribuny i speciální vstupenky do kempu přímo na závodní dráze můžete pořídit za velmi příznivé ceny, často až o 40 % výhodněji než v přímém prodeji.

Předprodej vstupenek na letošní ročník byl zahájen 1. prosince loňského roku, tradičně je největší zájem o vstupenky GOLD, ale také například o vstupenky na sedadlovou tribunu T3, která se nachází v prostoru startu a je jedinou krytou tribunou v celém areálu. Velký zájem je jako obvykle o vstupenku Camp A, která motorkářům umožnuje stanovat přímo v areálu po celou dobu závodního víkendu.

Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky a parkovací plochy pro motocykly i automobily.

Nezapomeňte pak, že letošní Grand Prix startuje o něco dříve, než bývalo zvykem. Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, talentovaným Marcem Marquezem, českými zástupci Jakubem Kornfeilem a Karlem Abrahamem zavítá do Brna již první srpnový týden. Neváhejte a 4 – 6. srpna 2017 buďte u toho i Vy!

Více na czechgp.comgp.ticbrno.cz

Foto: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here