Pokud se poohlížíte po velmi schopné cestovní motorce, máme pro vás dobrý tip. Yamaha má teď pouze během října všechny model FJR1300 za speciální výprodejové ceny a to včetně bočních kufrů.

Model

YM

Speciální říjnová doporučená prodejní cena v Kč vč. DPH

Pozn.

FJR1300A

2013/15

359 990

vč. bočních kufrů

FJR1300AE

2015

419 990

vč. bočních kufrů

FJR1300AS

2015

449 990

vč. bočních kufrů

 

Yamaha FJR1300 – nejklasičtější mototurista

Nejdříve si rozklíčujme zkratky použité v názvu motorky. „AS“ znamená variantu s obrácenou přední vidlicí a s elektronickým řazením rychlostí bez spojky (řadí se nohou nebo palcem, bez spojkové páčky). „AE“ je verze s obrácenými vidlicemi a elektronicky nastavitelným podvozkem. Model s označením „A“ značí základní variantu s klasickou teleskopickou vidlicí a bez předchozích nadhodnot. Každopádně už v základu se jedná o jedinečnou motorku. Jako by se podařilo do klasického střihu motocyklového cesťáku zasadit vše, co tam má doopravdy patřit.

Silný řadový čtyřválcový motor s velkým objemem, pevný hliníkový rám, systém kontroly trakce, tempomat, vysoký nastavitelný štítek, výškově nastavitelné sedlo, pevný centrální stojan pro parkování a 12V zásuvku pro nezbytné dobití vašeho mobilu. Víc na dlouhé každodenní cestě skrz kontinent nepotřebujete – tak hovoří i naše dlouholetá zkušenost!

Foto: Yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here