Maverick Vinales si je dobře vědom toho, že porazit jeho týmového kolegu v nadcházející sezoně královské kubatury nebude vůbec snadné

Před Maverickem Vinalese bude letos stát nelehký úkol, kdy se bude muset seznamovat s novým motocyklem a zároveň se chce pokusit porážet svého zkušenějšího týmového kolegu – devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho.
 
I přes některá odvážná vyjádření nyní Vinales přiznal, že cíl porazit Valentina Rossiho v některých závodech v roce 2017 nebude rozhodně nic snadného. Nejdříve se tento mladý Španěl bude muset vyrovnat s novou technikou, poté bude pomýšlet na získání lepších výsledků, než jeho týmový kolega.
 
 
„Počítám s tím, že porazit Rossiho na závodní trati nebude rozhodně nic snadného. Na druhou stranu, pokud chci být tím nejlepším jezdcem, nezbývá mi nic jiného, než se s Rossim vypořádat. Byl by to skvělý úspěch, už na Suzuki jsem několikrát dojel před Valentinem a cítil jsem se skvěle. Jo to velmi příjemný pocit, když se vám podaří dojet do cíle před takovouto legendou. Přímé souboje s Valentinem ale nejsou snadné, v této oblasti je velmi silný. Stejně je to i s Márquezem, pokud jedete na trati proti těmto jezdcům, musíte využít každé šance do posledního kola. Jen tak máte možnost dojet do cíle jako první,“ řekl Maverick Vinales.
 
 

Foto: yamaha/facebook MV

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here