Dle spekulací, které se šířily Paddockem na okruhu Termas de Rio Hondo, již došlo k verbální dohodě mezi Jorge Lorenzem a italskou Ducati, za kterou by měl závodit v roce 2017

Dle informací žurnalistů britských MCN je již přestup úřadujícího mistra světa Jorge Lorenza k továrnímu týmu doslova na spadnutí. Doposud sice nebyla žádná smlouva ani dohoda oficiálně oznámena, ale dle zákulisních informací mělo již v průběhu GP v Argentině dojít mezi Lorenzem a Ducati k verbální dohodě. Jak tyto zdroje informovali, Ducati představila Jorgemu tak lukrativní nabídku, že Jorge nemohl odmítnout.
 
Oficiálního oznámení této senzace bychom se dle těchto informací měli dočkat již za dva týdny po návratu celého cirkusu MotoGP na evropský kontinent, kde se bude začínat Jorgeho domácí Grand Prix na okruhu Jerez de la Frontera.
 
Zatímco zástupci Ducati tyto spekulace komentovaly pouze slovy, že má stále o Lorenza velký zájem a udělala mu nabídku pro sezonu 2017, Lorenzo je ještě tajemnější.
 
Samotný Jorge Lorenzo na dotaz novinářů na tiskové konferenci před GP Argentiny odpověděl: „Zatím bych své rozhodnutí chtěl nechat sám pro sebe, oficiální vyjádření týkající se mé budoucnosti představím v následujících několika týdnech.“

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here