Italská továrna MV Agusta bude prostřednictvím českého importéra Profi Moto vystavovat na holešovickém výstavišti. Ve dnech od 3. do 6. března 2016 si tak budete moci prohlédnout ty úžasné mašiny. Kromě celé modelové řady nebudou chybět ani novinky letošní roku v podobě nové Brutale 800 nebo Dragsteru 800 RR Lewis Hamilton.

 

Sportovní divize Mercedesu AMG se dohodla s výrobcem exkluzivních motocyklů MV Agusta na dlouhodobé spolupráci. Ikonická italská značka za svou historii dokázala zvítězit ve 270 Velkých cenách a posbírat celkem 75 titulů mistrů světa.

Během těchto let ji zastupovali opravdoví velikáni závodních tratí jako Giacomo Agostini, Mike Hailwood nebo Phil Read. Mezi první společné projekty patří limitovaná edice supersportovního motocyklu MV Agusta F4 RC, který šokoval svět výkonem 212 koní.

A teď je to nádherná osmistovka F3 ve žlutých barvách „Solar beam“, které najdete na sportovním kupé AMG GT. Do jisté míry nám tak MV ukazuje, jakým směrem se může v budoucnu vydat a že by chtěla nabízet takhle fantasticky vypadající limitované edice svým zákazníkům.

Foto: MV Agusta

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here