Nabídka hezkýcha chytrých věcí nikdy neomrzí. Jednou z takových je i batoh D-Exchange od Dainese. Seznámili jsme se s ním i u nás v redakci

Prestižní italský výrobce zde spojil do jednoho celku funkci praktického batohu a zároveň ochranu páteře díky zpevněnému hřbetu batohu. Z dalších vychytávek tohoto praktického doplňku uveďme: reflexní pláštěnku proti dešti (upevnění pomocní elastického lemu a upevňovacích poutek po straně batohu).

Vzdušný 3D materiál ramenních pásů a zad batohu, který zabraňuje pocení zad a ramen; nastavitelné ramenní pásy a nastavitelný pásek na hrudníku; neoprenová kapsa pro notebook (voděodolná) + dvě velké kapsy na zip, boční kapsa a malá horní kapsička.

Do batohu dáte zcla bez problémů notebook, navíc máte jistotu, že je zcela v bezpečí. Jako velkou vychytávku totiž vítáme i všitou pláštěnku, kterou v případě potřeby natáhnete na batoh a nemusíte řešit žádnou náhlou přeháňku.

Šikovná věc, pokud jezdíte na motorce do práce po většinu roku. Překvapeni budete velkou kapacitou batohu.I praktičností zapínání fixačních pásů pomocí magnetů – což je rychlé a praktické

Pokud máte rádi pěkné věci, pak hledejte na www.yshop.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here