Setkali jste se s tím určitě všichni. Motocyklová výstroj není zrovna nejlépe skladnou věcí a někdy je problém ji přes zimu někde v klidu „zašít“. Tady jedno chytré řešení

Kožené kombinézy i jakékoli hadrové motocyklové oblečení opravdu nejsou skladnou věcí do domácnosti. Přes zimu se s tím pereme všichni, že všude ve skříních překážejí, jsou neskladné – a co si budeme nalhávat – ani dvakrát moc libě nevoní.

Navíc by se měly trochu větrat, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Je to tak zhruba tři roky, co jsem kombinézu po sezoně strčil (suchou!) na půdu složenou v krabici a na jaře ji vesele našel lehce napadenou plísní  (pod lýtky, kde ji asi díky botám člověk nejvíc propotí).

A to stejné vlastně platí i v létě. Protože se vrátíte z vyjížďky (tréninku) propocení a je potřeba ty všechny součásti výstroje nechat vyvětrat. Hlavně kvůli tomuhle všemu se začínají v poslední době na trhu dost často objevovat podobné univerzální stojany – na který si věci jednoduše rozvěsíte a problém je vyřešený.

Tento konkrétní je plastový (tedy lehký!) a my předáváme ten tip, protože nám to přijde vážně dobrý…

 

Technické údaje stojanu:
– hmotnost: 8kg
– výška: 183cm, šířka: 51cm
– materiál: GFK/GRP fiberglass
– Made in Czech Republic!
– barevné varianty:
zelená, červená, modrá, černá
– slouží na všechny druhy motocyklové výstroje
– cena: 5.600,- Kč

 – objednávání na: nigrin.rvplast@gmail.com

 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here