Setkali jste se s tím určitě všichni. Motocyklová výstroj není zrovna nejskladnější věcí a někdy je problém ji přes zimu, ale i třeba v létě po vyjížďca, někde v klidu „zašít“. Tady máme jedno chytré řešení

Kožené kombinézy a jakékoli hadrové motocyklové oblečení opravdu nejsou skladné věci do domácnosti. Přes zimu se všichni pereme s tím, že všude ve skříních překážejí, zabírají moc místa a – co si budeme nalhávat – ani dvakrát libě nevoní.

Navíc by se měly trochu větrat, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Jsou to zhruba tři roky, co jsem kombinézu po sezoně strčil (suchou!) na půdu složenou v krabici a na jaře ji vesele našel lehce napadenou plísní (pod lýtky, kde ji asi kvůli botám člověk nejvíc propotí).

To samé vlastně platí i v létě. Protože se z vyjížďky (tréninku) vrátíte propocení, je potřeba všechny součásti výstroje nechat vyvětrat. Hlavně kvůli tomuhle se v poslední době na trhu začínají dost často objevovat podobné univerzální stojany, na které si věci jednoduše rozvěsíte, a problém je vyřešený.

Tento konkrétní je plastový (tedy lehký) a nám přijde vážně dobrý!
…více info zde: RV PLAST

 

Technické údaje stojanu:
* hmotnost: 8 kg
* výška: 183 cm, šířka: 51 cm
* materiál: GFK/GRP fiberglass
* Made in Czech Republic!
* barevné varianty:
zelená, červená, modrá, černá
* slouží na všechny druhy motocyklové výstroje
* cena: 5600 Kč

– objednávání na: nigrin.rvplast@gmail.com

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here