Její velký 5palcový dotykový displej je cesta k bezmeznému požitku z jízdy. Na displeji je kruhový polarizační filtr (CPOL), který minimalizuje odrazy a zlepšuje kontrast, čímž zajišťuje optimální čitelnost i na přímém slunečním světle.

Tímto způsobem máte neustále zajištěn přehled. Volitelná montážní sada pro osobní automobil také umožňuje multifunkční provoz zařízení. Volitelné připojení pro smartphone zajistí dopravní informace v reálném čase a aktuální informace o předpovědi počasí. Motorkáři mají vlastní rozum.

To je důvod, proč vám software pro plánování trasy BaseCamp umožní detailně vytvářet své vlastní trasy. Každá cesta může být rozdělena až do 30 úseků. Každý úsek je složen až ze 125 bodů, takže máte prakticky neomezené možnosti pro plánování trasy. Když přijde na to, jakou hudbu budete během cesty poslouchat, jste svůj vlastní DJ.

Díky technologii Bluetooth a nové funkci streamování hudby můžete poslouchat skladby uložené ve vašem smartphonu. Staňte se režisérem svého filmu – ovládejte akční kameru přímo z navigačního systému.

Více najdete na www.bmw-motorrad.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here