Cellular Line Interphone představil novinky na rok 2017. Nejedná se sice o nic převratného, co by způsobilo pozdvižení, jako třeba auto na vodu, ale zákazníkům slibuje vyhlídky na kvalitní podporu servis, a to je zejména u smart elektroniky důležitější než cokoli jiného. Pojďme popořádku

 

INTERKOMY

*Interphone zachovává kompletní produktovou řadu interkomů včetně řady MC, která se stává levnější variantou při koupi značkového interkomu s prověřenou kvalitou, tedy celou řadu v single balení, přičemž F5 bude nabízena i v balení Twin.

*Nová řada bude mít možnost aktualizace i přes počítače Mac. Nově přibude také komfortnější headset, který bude vycházet ze sady Sound Pro (nyní používáno pro sady Schubert a Shoei).

*Dedikované headsety se rozrostou i o montážní sady pro světově nejprodávanější přilby HJC! Celkově má přijít i mnoho aktualizací softwaru, ale to je již u Interphone standardní podpora produktů.

 PŘISLUŠENSTVÍ

*Pouzdra a obaly budou obohaceny o nové rozměry univerzálních pouzder. Ty pro konkrétní modely telefonů budou rozšířeny o novinku pro iPhone 7, která se svým designem vrátí k předchozí verzi pro telefony iPhone 4 nebo 5.

*Modelová řada pro iPhone 6 byla často zatracována kvůli krabicoidnímu vzhledu, a to je design, který uživatelé nakousnutých jablíček hledají nejméně. Samozřejmostí bude vstup pro nabíjecí kabel, průzor pro obě kamery a hlavně tlačítko Home pro kapacitní displeje. Vznikne tedy zvláštní situace, kdy si v obyčejných situacích zaklikáte na tlačítko Home pouze v tomto pouzdře. Ostatní skořepinové obaly budou dělány tak, aby nabídly využití pro co možná nejvíce typů a značek chytrých telefonů.

*K novým obalům bude i několik nových držáků, resp. možností uchycení pomocí různých montážních sad, kdy si budete moci uchytit odolné pouzdro snad na všechny možné i nemožné typy vozítek.

 

 

INFORMACE NA www.interphone.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here