Pokud vaše srdce bije pro Desmo a nebo vás jen zajímají novinky továrny z Bologni, neměli byste minout rozšířený obchod pražského dovozce Ducati

Italská Ducati roste a rozvíjí se. Do její nabídky přibyla vloni řada Scrambler, která je jakousi samostatnou značkou, stejně tak je tomu s letošní novinkou XDiavel, která je prvním střípkem řady Black. Na obě tyto změny zareagovali v Praze a vedle stávajícího showroomu otevřeli koncem minulého týdne další prostor, ve kterém mají své specializované místo právě Scrambler a Black.

 

Zdaleka to není jen o motorkách, obě řady provází také množství příslušenství, které tady také potkáte. Prostě když už něco speciálního, tak se vším všudy. Otevření nového showroomu doprovázela oficiální akce, během které se mohli návštěvníci svézt na řadě testovacích Ducati, včetně letošního novinek, tedy Panigale 959, Hypermotard 939, Monster 1200 R, XDiavel nebo Multistrada 1200 Enduro.

Poslední zmiňovaná Multistrada 1200 Enduro pak v jednom exempláři právě během této akce přešla dočasně do rukou redakce Motohouse. Za účelem dlouhodobého testu ji budeme mít svěřenou až do konce září a chystáme se jí dát co proto. Jsme zvědaví, zda obstojí v každodenním nasazení a jak bude schopná  postavit se přímé konkurenci. Rozhodně o ní ještě uslyšíte.

 

Showroom Ducati Prague najdete na adrese Olbrachtova 1, Praha (mapa). Více info na www.ducati-czech.cz.

Foto: Jan Karásek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here