V sobotu 1. dubna ožijí Poděbrady v duchu silných strojů, burácení motorů a vůně benzínu. Lázeňské město se totiž opět po roce stane dějištěm oficiálního „otevření“ motocyklové sezóny a očekává se, že dorazí tisíce jezdců, ze všech koutů ČR, a dokonce i ze zahraničí.

Speciální vyjížďku Praha – Poděbrady chystají také spoluorganizátoři akce, členové H.O.G. Chapteru Praha. Ti vyrazí z Prahy v sobotu 1. dubna okolo 10 hodiny, následně projedou Sadskou a Poděbradskou a zamíří směrem na Poděbrady. Příjezd do města se očekává okolo poledne, zhruba mezi 11:45 – 12:00. V samotném cíli akce je v plánu pochopitelně spanilá jízda, která povede od náměstí Jiřího z Poděbrad, do Komenského a Lázeňské ulice až na kolonádu, kde akce vyvrcholí.

Ta se zároveň stane i hlavním centrem dění a v jeden moment na ní bude shromážděno tisíce jezdců všech značek, kteří poskytnou dokonalou podívanou i místním obyvatelům. Na kolonádě bude připraven i doprovodný program, například v podobě amerického trucku, ze kterého zazní skladby legendárních Deep Purple v podání revivalové kapely Purple Mania.

Připomeňme, že oficiální otevírání moto sezóny proběhne letos ve své obnovené podobě už po 19. První oficiální zahájení moto sezóny zorganizovali jezdci a členové H-D Clubu Praha už za První republiky v roce 1931 a poté se jej snažili jako tradici udržet i za doby totality. Současní členové H-D Clubu Praha tak navazují na tradici klubu z let jejich otců a dědů.

Více naleznete na: www.harley-davidson-praha.cz.

TZ Harley-Davidson CEE, foto: Luboš Turek

 

3 KOMENTÁŘE

  1. I've no idea if it's this update or one of the hundreds of others, but google results are now much poorer. I still go to google out of habbit, but for the first time in ten years I reguarly find myself having to switch to yahoo or bing to get the results I need. Google needs to take note or risk loosing market share. The biggest turn off for me is the 4-5 results appearing from one domain, it takes me back to the days of AltaVista in the late 90's. come on Google save yourself by admitting you've messed up your results and fixing it!

  2. Hallo Angela!ich schicke Dir die Infos nächste Woche. Muß noch einige Dinge ändern, z. B. dieNamen der Kinder löschen. Die Dankmesse habe ich auf dem PC, die eiemstlicheKoemunionmgsne nur als einfaches Konzept, bzw. als kleines Buch. Werde versuchenes einzuscannen.Soll das Ganze ein bestimmtes Format haben?Viele GrüßeAnette

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here