Již tento víkend se rozezní pražský Džbán zvuky hudby i motorů. Těšit se totiž můžeme již na šestý roční vyladěné akce PragoVespa.

Jedná se o mezinárodní setkání majitelů a příznivců skútru Vespa a je největší akcí, kterou některý z lokálních Vespa klubů v rámci VCCR pořádá. Během tří dnů se můžeme těšit na nadupaný program, který se skládá z jízdy zručnosti, vědomostního kvízu, denních i večerních výletů po Praze a blízkém okolí, soutěží a koncertů. Vše vyvrcholí v sobotu spanilou jízdou a koncertem kapely Nano.‘

Organizátoři se netají tím, že podporují bezpečnost silničního provozu stejně jako prevenci před krádežemi, důkazem je jak spolupráce s policií ČR, tak s firmou Datatag. Datatag je dnes známý hlavně v oblasti cyklistiky – díky propracovanému systému značení a mezinárodní databázi funguje nejen jako jasný průkaz vlastnictví, ale i jako účinná prevence. „Za spolupráci s PragoVespou jsme rádi, za prvé jsme si sedli lidsky s pořadateli, což je vždy super a za druhé jsem pro Vespu měl vždy osobní slabost,“ usmívá se Romana Šupitarová, jednatelka společnosti Datatag.

Foto: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here