Bezkonkurenční motocykl ve své třídě Pulsar NS 125 je nyní k dispozici v prodejní nabídce sítě prodejců Bajaj v České republice. Vše, co potřebujete, je řidičský průkaz kategorie B, který vám umožní začít dobrodružství se stylovým a jedinečným Pulsarem NS 125.

O tom, že Pulsar NS 125 je mnohem víc než standardní stopětadvacítka, se můžete přesvědčit už nyní! Pulsar je určen nejen pro lidi, kteří začínají své dobrodružství s motocykly. Každý, koho lákají uživatelsky přívětivé, ale současně charakteru nezbavené stroje, v něm najde mašinu pro sebe.

Je také prvním motocyklem na světě v této třídě s 4ventilovým motorem, bezúdržbovým elektronickým systémem vstřikování paliva Bosch, propracovaným zážehem DTS-i a výfukovým systém ExhausTEC. Vše podtrhuje moderní design s dynamickou linií karoserie a agilní a lehký podvozek dokonale doplňující stylistiku.

Správná geometrie trvanlivého, jednoduchého rámu zaručuje stabilitu řízení a současně výbornou manévrovatelnost motocyklu. Přidáme-li k tomu všemu dobrý poměr kvality a ceny (46 800 korun) a bezkonkurenční výkon v této třídě, bude jedním z nejatraktivnějších modelů ve třídě 125.

Pro více informací o NS 125 Pulsar navštivte prosím www.bajaj.pl

 

2 KOMENTÁŘE

  1. V CZ plati B-ckovy vodicak aj na 125 s klasickou prevodovkou? V SK musi byt s automatom/variatorom, inak treba vodicak A1.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here