Východočeský jezdec Marek Červený připravuje pro letošní road racingovou sezonu opět motocykl Kawasaki, se kterým pojede seriál IRRC.

Poprvé ve své kariéře nastoupil východočeský motocyklový závodník Marek Červený do kompletního seriálu evropského road racingu IRRC, ve kterém slavil několik pódiových výsledků a nakonec obsadil celkové třetí místo. Vedle tohoto šampionátu se představil i v několika dalších závodech na českých přírodních okruzích, kde vždy patřil jednoznačně mezi nejlepší jezdce.
 
„Já i tým hodnotíme sezónu 2014 jako úspěšnou,“ říká Marek Červený při vzpomínce na loňský rok. „Samozřejmě pokaždé se vše nedařilo ideálně, ale s výsledkem jsme spokojeni. Již se všichni moc těšíme na novou výzvu v podobě nové sezóny.“

Marek Červený
 
Mara si ve druhé polovině sezony vyzkoušel opět svou Yamahu, nicméně jak nám prozradil, pro rok 2015 se opět domluvil s královéhradeckým Intermotem, což znamená, že do sezony vyrazí i tentokrát s motocyklem Kawasaki Ninja ZX-6R.
 
„V nové sezóně pojedu opět za tým Intermoto na motocyklu Kawasaki ZX-6R závody Road Racing v rámci ČR a kompletní seriál IRRC,“ pokračuje Marek Červený. „Cíle jsou jasné… do každého závodu dát maximum a snažit se posunout metu opět o kousek dál….“Foto: redakce

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here