Anglická značka RST si pro nadcházející sezonu připravila 89 novinek! A mnoho vylepšení na stávajících modelech. Jednou z nich je i textilní oblečení RST Pro Series Adventure

Anglická značka RST si pro nadcházející sezonu připravila 89 novinek! A mnoho vylepšení na stávajících modelech. Jednou z nich je i textilní oblečení RST Pro Series Adventure třetí generace. Tento velmi oblíbený model špičkové textilní bundy a kalhot prošel převratnou změnou. ¨

Pro zvýšení bezpečnosti přibyly na bundě TPU (termoplast polyuretan) protektory. Pro zvýšení komfortu pak doznala změn i přední ventilace, která je nyní užší a vyšší a její otevírání a zavírání bylo zjednodušeno. Ve všech ventilacích je nyní použitý nový materiál.

Zcela nově je vyřešený límec, který neprofoukne, je měkký a odnímatelný. Vzadu byl zvětšený prostor pro camelbak a také výstup pro hadičku je upraven. Bunda samozřejmě nepřišla o reflexní prvky, které jsou maximálně decentní, aby nenarušovaly design.

Zásadní informací pro zájemce jsou další barevné varianty, kde modro-šedou ocení příznivci BMW a oranžovo-černou majitelé KTM. V této bundě jsou kompletní chrániče Contour Plus a nově páteřový chránič Level II.

Pro kompletní nabídku klikněte na www.rstmoto.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here