Jeden z našich nejproslulejších výrobců ručně šitých zakázkových bot Michal Pavlas se pouští do nového segmentu a tím jsou motorky. Na světě je první ukázková řada Vintage Moto Boots a nám z ní padla čelist.

Boty jsou vyrobeny z teletiny a masivní podešve, špička i pata je zpevněná a nechybí pryžový prvek na levé botě pro řadicí páku. V případě zájmu mohou být boty navíc opatřeny i certifikovanými chrániči kotníku. To vše samozřejmě při maximální individualizaci – nejen, že jsou boty šity přesně na velikost a tvar vašich nohou, ale také si je můžete přizpůsobit materiálově a designově dle svých představ.

O ceně se v těchto kruzích veřejně nemluví, tu se zákazník dozví až při osobním jednání. Netvrdíme, že je to produkt pro masy, ale baví nás, že i tak špičkový řemeslník, jakým Michal Pavlas bezesporu je, se pustil do světa motorek. Pokud vás boty zaujaly, mrkněte na www.michalpavlas.cz. A my vám můžeme slíbit, že už v příštím čísle se spolu podíváme do ševcovské dílny, jak se takové boty vyrábí.

P.S. Ani Slovensko nezůstane ochuzeno – díky spolupráci s KLM Wear můžete boty vidět a pořídit v jejich showroomu City Rider v Bratislavě.

1 komentář

  1. To si snad někdo dělá p….l? Takový křusky a ještě snad drahý!!! Cha, cha , cha. Tak aspoň snobové můžou trochu odsypat z měšce. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here