Celkem šest českých jezdců je ve startovní listině letošního International Road Racing Championship kategorie Superbike, ve slabších Supersportech se představí pouze Kamil Holán.


Startovní listina IRRC kategorie Superbike

4 Nico Muller (GER, Muller Motorsport BMW)
5 Dirk Kaletsch (GER, DK Road Race Ducati)
6 Marko Klein (GER, MK Racing Team Yamaha)
7 Vassilios Takos (GRE, LSR Team Yamaha)
8 Lukas Maurer (SUI, Maurer Motosportteam Kawasaki)
11 Josef Lukšík (CZE, Panattoni Europe Honda)
12 Aleš Nechvátal (CZE, Dafit Moto Racing Yamaha)
13 Pavel Tomeček (CZE, Relax Bali.com Kawasaki)
14 Johan Fredriks (NED, DRRT by Tovami.com Kawasaki)
15 Petr Bičiště (CZE, Kimura Racing Team BMW)
17 Alexandr Taratin (RUS, Bulls Ducati)
19 Kurt Haek (BEL, Racing Team “Skudden & Beven” Honda)
21 Marcel Zuurbier (NED, Team Zuurbier Yamaha)
26 Didier Grams (GER, G&G Motorsport by Todoracing BMW)
29 Ludovic Paureau (FRA, Allo Jante Kawasaki)
38 Erno Kostamo (FIN, Markka Racing BMW)
39 Martin Partelpoig (FIN, MBH Superbike Team BMW)
40 Nadieh Schoots (NED, NSR Kawasaki)
41 Yannik Jacops (BEL, Texas SJL Racing Honda)
45 Sebastien Le Grelle (BEL, Herpigny Motors – BMW Motorrad Belux)
55 David Datzer (GER, Sportbike-Custom Racing BMW)
64 Reinhard Strack (GER, Honda)
70 Rob Van Eijs (NED, Dutch Road Racing Team by Tovami Kawasaki)
74 Kamil Holán (CZE, McRace BMW)
76 Hanno Brandenburger (GER, MSC Munster e.V.im DMV Suzuki)
77 Barrie Botte (BEL, Race Fanatixs BMW)
79 Timo Schönhals (GER, TT Racing Yamaha)
88 Jochem Van Den Hoek (NED, Performance Racing Achterhoek Kawasaki)
111 Juha Kallio (FIN, Markka Racing BMW)
119 Jean Pierre Polet (BEL, JPM Team BMW)
145 Marek Červený (CZE, Wepol/Safemetal Racing BMW)
171 Herve Somson (FRA, One Racing Motorsport Kawasaki)
229 Aleksi Nikolaev (RUS, Bulls Ducati)
300 Jurgen Welsing (GER, MHB Racing Suzuki)
330 John Pilloud (SUI, SP Road Race Team Kawasaki)
369 Foti Psomadakis (GRE, Braunholz Metallbau Hannover&netMagazine BMW)
999 Wolfgang Brunner (GER, Woife 999 BMW)

Startovní listina IRRC kategorie Supersport

4 Stefan Hofer (AUT, GESSLPOWER/REMUS Racing Team Triumph)
7 Max Gaube (GER, MG powered by Freudenberg Racing Yamaha)
11 Markus Witte (GER, D.X-treme Racing Yamaha)
12 Alex Ruggieri (SUI, Rugg Race Yamaha)
14 Ilja Caljouw (NED, Caljouw Racing Honda)
19 Erwan Bannwart (SUI, SBRacing Team Kawasaki)
21 Arnaud Seydoux (SUI, SP Road Race Team Honda)
32 Jochen Rotter (AUT, Team MR 32 Suzuki)
44 Sebastian Frotscher (GER, Team Schleizer Dreieck Yamaha)
46 Davy Thoonen (NED, Racing Team Thoonen Yamaha)
52 Stefan Wauter (GER, Closed Roads Racing MV Agusta F3)
56 Hendrik Voit (GER, Road Racing Team Voit Suter Moto 2)
65 Joey den Besten (NED, Performance Racingteam  Achterhoek Yamaha)
66 Daniel Schmidt (GER, Black Racing Kawasaki)
69 Mike Ceuppens (BEL, Texas SJL Racing Yamaha)
74 Laurent Hoffmann (BEL, Delaur Road Racing Belgium Kawasaki)
77 Thomas Walther (GER, Team Schleizer Dreieck Yamaha)
85 Anders Blacha (DEN, Road Racing Team Blacha 85 Yamaha)
97 Sammy Ahonen (FIN, Shop97 Finland Yamaha)
104 Christian Schmitz (GER, LSE Racing Yamaha)
119 Wayne Bourgeois (FRA, Team WB Racing Yamaha)
174 Kamil Holán (CZE, DAFIT Moto Racing BMW)
199 Pierre Yves Bian (FRA, One Racing Team Yamaha)
216 Kai Zentner (GER, Zentner Racing Team Yamaha)
655 Benjamin Beume (GER, Flying Farmer Yamaha)

 

foto: Daniel Rais

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here