Německý závodník Stefan Bradl velmi pravděpodobně opustí na konci letošní sezony MotoGP, jako nejpravděpodobnější varianta se jeví přestup do WSBK

Jak jsme vás již včera informovali, španělský závodník Aleix Espargaró podepsal smlouvu u továrního týmu Aprilia pro příští sezonu 2017 a tím také vyšachoval ze hry Stefana Bradla, na něhož již v týmu nezbylo místo.
 
Samotný Bradl již dříve potvrdil, že zatím nemá pro rok 2017 v královské kubatuře MotoGP zajištěné angažmá a stále probíhají jednání o jeho budoucnosti. Již nyní se zdá být ale velmi pravděpodobné, že právě Bradl na konci letošní sezony královskou kubaturu MotoGP opustí.
 
Momentálně se dle slov Bradla jeví jako nejpravděpodobnější přestup do šampionátu Mistrovství světa superbiků. Zde by mohl Stefan zaujmout pozici v továrním týmu Hondy, kde by utvořil dvojici s bývalým mistrem světa MotoGP – Američanem Nicky Haydenem.
 
„Zatím stále vyčkáváme, zda Aprilia využije opci, kterou se mnou má pro rok 2017. Víme o tom, že u Hondy bude ve WSBK volné místo, ale zatím žádné konkrétní jednání neprobíhá. Pevně ale věřím, že se v průběhu následujících týdnů celá situace vyjasní,“ řekl Stefan Bradl.

Foto: aprilia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here