Valentino Rossi nevylučuje, že ještě před začátkem letošní sezony podepíše u Yamahy smlouvu do roku 2020, nicméně vyžaduje, aby byl v zimních testech konkurenceschopný.

 

Jak jsme vás již dříve informovali, španělský závodník Maverick Vinales prodloužil svoji aktuální smlouvu u továrního týmu Movistar Yamaha na další dvě sezony, tedy až do roku 2020. I když se ty samé informace objevily i o Valentinu Rossim, ten tyto spekulace okamžitě vyvrátil.

Nicméně i samotný Rossi již změnil názor a v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, že nevylučuje prodloužení své smlouvy ještě před začátek letošní sezony MotoGP. Nicméně jak Vale dodal, nejdříve chce vyčkat na výsledky předsezónních testů.

 


„S týmem jsme již o budoucnosti mluvili a mám z toho dobrý pocit. Nicméně nejdříve chci absolvovat zimní testy a poté udělat rozhodnutí. Testy jsou pro mne extrémně důležité, protože tam již uvidíme jasný náznak toho, jak si stojíme vůči konkurenci. Chtěl bych závodit dál, ale potřebuji, abychom byli konkurenceschopní, podle toho se rozhodnu,“
řekl Valentino Rossi

 


Zdroj: bikeracing.cz, motorsport magazin, foto:Yamaha-racing.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here