Valentino Rossi se vyjádřil ke vztahům s Marcem Márquezem a prohlásil, že zatím je celá situace příliš čerstvá a vše se vyjasní na začátku příští sezony

 
Zatímco španělský závodník Marc Márquez se v médiích již vyjádřil, že by s Valentinem Rossim rád po konfliktech v závěru letošní sezony uzavřel mír, devítinásobný mistr světa je zatím jiného názoru. Jak samotný Rossi prohlásil, vše je nyní ještě příliš čerstvé a k uklidnění situace bude třeba čas.
 
Zároveň ale Valentino prohlásil, že od příštího roku chce hodit minulost za hlavu a opět se plně soustředit na přípravu na sezonu 2016. Zde je jeho jasným cílem opět boj o mistrovský titul, do kterého se Rossi chce i v příštím roce opět zapojit.
 
 
„Zatím je pro mne tento příběh ještě příliš čerstvý. Je ale jasné, že v příští sezoně budou mnohem důležitější jiné věci. Především musím najít novou motivaci a pokusit se bojovat opět o mistrovský titul. Ohledně příští sezony si nedělám žádné starosti. Jak to bude mezi mnou a Márquezem v budoucnosti, zatím nevím. Co k tomu mohu říci nebo udělat? Mám přestat se závoděním, protože mám strach? Nyní mohu jen zkusit si moje vzpomínky na závěr sezony vyjasnit a zkusit zapomenout na to, co se stalo,“ řekl Valentino Rossi.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here