Dealerské přestavby motocyklu H-D Iron 883 jsou hotovy a Harley-Davidson právě spouští hlasování v 2. ročníku soutěže customů

Loňský první ročník Battle of the Kings sklidil velký úspěch a tak se evropské zastoupení H-D rozhodlo vyhlásit pro letošek druhý. Vloni byl základem soutěže model Street 750, letos se dealeři H-D mohou vyřádit na Sportsteru 883 Iron. Podaří se někomu z českých dealerů navázat na fantastické loňské vítězství Prahy v celoevropském finále (zde)?

O co vlastně v Battle of the Kings jde? Každý z evropských dealerů H-D upravil jeden motocykl v daném časovém a finančním rámci. V prvním kole vybírá laická veřejnost 5 nejlepších motorek v rámci regionálních kol. Ty následně postoupí do finále, které se odehrává na festivalu Wheels&Waves ve francouzském Biarritzu a 15. června zde bude vyhlášen vítěz vybraný odbornou porotou. Jak jsme již zmínili, vloni to bylo pražské zastoupení.

Pánové ze Šalamounky dokázali překvapit i letos. Naskočili na silnou vlnu retra, ale pojali to hodně po svém a jejich Iron je odkazem na staré motocykly značky Jawa. Bude to stačit, nebo víc zaujme flat track z Plzně, či bobbery z Brna a Hradce? V prvním kole budou navíc bojovat proti dalším motorkám z regionu CEE. Do 18. dubna máte možnost hlasovat na stránce http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

Podpořte naše kluky!

Foto: H-D CEE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here