Po Praze jezdili předposlední zářijovou neděli nažehlení gentlemani. V Mostě na Polygonu se oproti tomu sešli ti opravdu největší drsňáci!!! I když to možná na první pohled nevypadá….

Avšak klobouk dolů před každým ze sedmdesátky nadšenců, které včera neodradil od cesty na sever ani déšť, ani zima, ani další protivenství vlezlého podzimního rána. Suzuki se jim za to odvděčila hodně vydařenou (a hlavně jezdecky nadmíru přínosnou akcí ) – a my jsme moc rádi za Motohouse, že jsme mohli být i tentokráte nápomocni.

Přijměte jako ukázku 100 fotek přímo z akce a nasajte kus z té neskutečně nadšenecké atmosféry…

 


 

19 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, je to moje lemplovina. Těch fotek je hrozně moc a díky tomu počasí v žádné velké kvalitě. Tedy si k tomu budu muset sednout a ty fotky někdy dodělat. Pak budou na suzuki.cz, je to dohodnuté a my budeme určitě informovat

  Díky a nezlob se

 2. Ahoj, budou někde k dispozici i další fotky, když zde je prvních 100? Předem díky.

  Jinak s odstupem času a ohlédnutí se zpět tímto rokem, to byla pro mě nejlepší akce, kterou jsem zatím absolvoval, fakt perfektní, jak trenéři, tak ostatní účastníci, tak i perfektní volba polygonu, moc díky a těším se na další podobné akce, kterých není nikdy dostatek, jen škoda, že si to ještě neuvědomují všichni kdo se pohybují na silnicích, že mnohem lepší trénink je na autodromu nežli v ostrém provozu.

 3. Jako jedna z mála holek vám všem chci moc poděkovat za super akci, cenné informace a rady i výlet do terénu. Byl to impuls k dalšímu tréninku. Diky všem

 4. Super akce s normálními lidmi,kteří nedělali pozérství a nestrkali nikomu žádnou snobárnu. To platí jak pro účastníky,tak pro pořadatele i instruktory.
  I přes “uplakané” počasí,jsem z toho měl super pocit a navíc dostal pár dobře míněných rad,jak to dělat ještě lépe v sedle mého Stroma. Za mě palec nahoru a poplácaní po rameni všech zúčastněných…

 5. Ahoj – zbytek fotek bude volně ke stažení na suzuki.cz – dáme vědět, až se to udělá, je toho kotel, prosím o chvilku stropení

  …redakce 😉

 6. Dlouho jsem váhal kvůli špatné předpovědí počasí – cesta do Mostu z Kutné Hory většinou propršela ale po vjezdu do Mosteckého okresu počasí OK a daleko větší OK pořadateli zajištěná V-strom akce, to jsem nečekal.
  Všem kdo se o to zasloužili velký Dík a obdiv za celkové nasazení při bezchybném průběhu akce. Doufám, že se budu moci (i v 65) zůčastnit další takové parádní akce jako byla v Mostě.

 7. Já si to maximalně užil byl to pro mě velký přínos , přijel jsem s pocitem že umím dost ale byl jsem vyveden z omylu a nabuzen na další zlepšovaní a hlavně poučen JAK je dá zlepšit děkuji bylo to super pokud se příště dostanu k přihlášce na 1000% přijedu zas

 8. V podstatě bych jenom opakoval to, co už napsali kluci přede mnou.
  Fakt je, že jsem ráno v pět hodin stál ve tmě před barákem a kvůli počasí přemejšlel, jestli mám vyrazit, ale bohatě se to nakonec vyplatilo. Motorkářskej Svatej Petr to ze shora ošéfoval skvěle, o zbytek se postarali všichni, co to organizovali. Velký DÍKY, taky jsou to srdcaři.
  Posunul jsem si hranice zase o kousek dál… Díky všem, co se podíleli… 🙂

 9. Velice jsem si to užil a pochytil velmi cenné informace! Děkuji za vaši ochotu nás něco přiučit!

 10. My děkujeme všem za takové ohlasy. A hlavně opravdu za to, že jste se kousli a přijeli. Já když viděl ráno to počasí, vážně jsem myslel, že tam budeme sami ;-D Pecka, díky všem – bylo to povzbuzující, vidět takový velký fandy !!!

 11. Skvělá akce – užil jsem si to maximálně… Perfektní organizace, super přístup… těším se na další fotky a hlavně na příští rok..

 12. Jsem si to maximálně užil, díky za váš čas a ochotu nám ,,hobíkům,, něco ukázat.
  Jo a oběd byl taky dobrej !!!😁😎

 13. Jako účastník nedělní akce na Polygonu v Mostě musím, vyseknout maximální pochvalu za perfektní akci V-Strom Academy 2017, její organizaci a to nejenom Suzuki, ale hlavně všem instruktorům, kteří nás nešetřili a měli s námi svatou trpělivost. Díky chlapi, byli jste super a příští rok zase na “startu”!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno