*Bagster & tankvak na nádrž s uchycením na tankovací víčko

Jednoduchá montáž do dvou minut, praktičnost a nízká váha – to je výčet pozitiv. Z nabídky Bagster pro vás dnes vybíráme Matrix (XSR020 se žlutým kedrem) s objemem 6 litrů (za 2220 Kč) nebo 15litrový (za 2820 Kč) s uchycením na magnety nebo Bagster přezku (k potahu nádrže stejné značky).

S pevným termoform skeletem s uchycením na nádrž  můžete pořídit model Baglocker (XSR060) ve dvou verzích: s objemem 6 litrů (za 2670 Kč) nebo 12 litrů (za 3240 Kč). A pak je tu ještě letošní úplná novinka Navix (XSR180) také o objemu 6 litrů (za 2940 Kč) nebo 15 litrů (za 3530 Kč), která je kombinací Matrixu a Baglockeru, tj. vypadá stejně jako Matrix (jen s bílým kedrem), ale uchycení na víčko nádrže je stejné jako pro Baglocker.

V době motorek s plastovými kryty nádrží vychytávka k nezaplacení!

 


*Clover bunda Savana 2

Je to jedna z nejžádanějších cestovních bund letošního začátku sezony. Množství kapes, pohodlný textilní materiál, dotažený systém odvětrání i bezpečnostní ochrana v podobě chráničů, to všechno hovoří ve prospěch Savany, stejně jako cena stanovena na 7990 Kč. A ještě jedna info, bundu samozřejmě lze přeměnit ve variabilní cestovní komplet, jelikož ji můžete po celém obvodu sepnout s různými druhy kalhot (GT-PRO2,Light-Pro, Scout-2).

více informací na www.nokamoto.cz


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno