Co si budeme povídat, sekce Scrambler je pro Ducati stále důležitější, jak naznačují prodejní čísla. A nezdá se, že by se žlutý tým z Bologni nudil. Na konci května se Scrambler zúčastnil legendární akce Concorso d’Eleganza Villa d’Este, kde v rámci soutěže motocyklového designu soutěžil hned s dvěma koncepty na základě Café Racera a Desert Sledu.

A hned z toho bylo první a třetí místo, což je pro Ducati obrovský úspěch. První zmiňovaný dostal nádhernou hliníkovou kapotáž, kde nádrž plynule navazuje na podsedlovku a ta na drobný zadek. Terénní verze je mnohem odlišnější od série – jiná kyvka, zadní tlumiče, vedení výfuků a samozřejmě i design kapot.

Do třetice se pak Scramble Ducati předvedl na francouzském festivalu Wheels&Waves, kde představil další sériovou verzi s názvem Mach 2.0. Ta vychází ze stávajících modelů a spojuje nízká hliníková řídítka, sedlo z modelu Flat Track Pro, černý výfuk a hlavy válců s detaily převzatými z modelu Café Racer. O grafiku se postaral Roland Sands a lakování navazuje na přilbu Bell Cross Idol, kterou Ducati už od loňska nabízí.

 

 

Kdo by chtěl mít Scramblera tak trochu jiného, tohle je ono.
Sledujte www.ducati-czech.cz a Facebook Scrambler Ducati.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno