Když se před pár lety na našem trhu začaly objevovat první modely airbagových vest, neměly úplně na růžích ustláno.

Často narážely na nedůvěru motorkářského lidu kvůli ergonomii, váze, provedení, a když se ještě na novince houpala cenovka s pětimístnou cifrou, bylo pro hodně z nás celkem jednoduchý vymyslet spoustu důvodů, proč tuhle „náfuku“ nekoupit. Naštěstí tahle doba už je pryč a airbagové technologie se čím dál častěji dostávají do našich motorkářských výbav.

V MotoVšem kladou velký důraz na ochranu motorkáře při jízdě, a proto se rozhodli zařadit do sortimentu airbagové vesty značky Hit-Air. A proč právě vesty Hit-Air? Těch důvodů je celá řada…

 

 

Například japonská výroba a kvalita garantovaná společností Hit-Air, maximální ochrana zad, beder, klíční kosti, pánve a kostrče. Velký límec chránící oblast krku, zátylku. Vesty jsou ultra lehké, ideální pro každodenní ježdění na silnici i mimo ni.

Samozřejmě nechybí CE certifikace a možnost vestu po aktivaci opětovně použít tím, že jednoduše vyměníte cartridge. A pod co se můžeme v MotoVšem podepsat – skutečně skvěle sedí!

Díky vnitřním stahovacím popruhům se přizpůsobí vaší postavě, ať oblékáte textil, či kůži.

Pět barevných provedení a celá řada doplňkového příslušenství jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Za necelých 13 000 kaček nabízí maximální možnou ochranu v dané kategorii, skvělý poměr cena/výkon a ruku na srdce, když se člověk podívá, jak to občas vypadá na našich silnicích, může se tahle „nafoukaná holka“ jednou sakra hodit…

Kompletní specifikaci se všema vychytávkama, které airbagové vesty Hit-Air MLV nabízejí, najdeš na stránkách www.motovsem.cz anebo se stav na některé z prodejen a rovnou ji vyzkoušej.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno