V polovině studentských prázdnin, a to 22.-24. července se na Autodromu Most uskuteční v pořadí již druhý závodní víkend s názvem Alpe Adria Championship 2011 v rámci kterého se pořádá Mistrovství České republiky silničních motocyklů. Když k tomu přičteme výroční oslavu třiceti let od založení organizace Alpe Adria, bude o víkendovou zábavu určitě postaráno.

Společenství Alpe Adria, ve volném překladu Alpy a moře, vzniklo 20. listopadu roku 1978 v Benátkách, kde zakládající země potvrdily své přátelství podpisem “Společného prohlášení“ ve kterém si stanovily své vize, úkoly i cíle, které mají pomoci ke zlepšení životní situace zakládajících států a nejen jejich, ale i celé Evropy.

Na co byste se určitě měli přijít podívat a co jsme pro vás tentokrát připravili? Velice zajímavé souboje budou k vidění u  kubatur 125 Sport, tedy motocyklů sériové výroby a 125 GP, motocyklů s velkým množstvím sportovních úprav, SuperSport 600 a také SuperStock 600 ,volná do 600ccm a volná nad 600ccm. Hlavním lákadlem celého závodního víkendu jsou pro motoristické fanoušky souboje jezdců v populární kubatuře SuperStock 1000 a královské Superbike.

Celý závodní víkend tentokrát začne už ve čtvrtek, kdy si jezdci budou „zvykat“ na mostecký okruh v rámci testovacích jízd. První kvalifikační zápolení bude na programu pateční den a na jeho konci se dočkáme i prvních soubojů o stupeň vítězů. Sobotní den je vyhrazen pouze pro kvalifikační jízdy, ve kterých jezdci soupeří o co nejlepší postavení pro nedělní start do závodu.

Věříme, že počasí bude stát na naší straně a Vy si tak budete moci vychutnat závodní víkend, ve kterém Vás čeká spoustu zábavných a adrenalinových zážitků – a pokus se rozhodnete na tuhle akci vyrazit, můžete mít vstupneky zdarma, více se dozvíte ZDE

Foto: Petr Štola

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here