Poslední dobou slyšíme o kradených motorkách čím dál víc a je to fakt k vzteku. Samozřejmě i my přemýšlíme, jak svoje stroje nejlíp zabezpečit, a kromě mechanických hlídačů jsme přistoupili k těm elektronickým.

Pokud nechcete poměrně drahá zařízení s asistenčními službami, ale prostě vám stačí krabička, která vám řekne, kde motorka je, a upozorní vás, pokud s ní bude někdo neoprávněně hýbat, podívejte se na tuhle. GPS tracker od italského Interphonu se jmenuje příhodně GPS Angel 20.

Malé rozměry GPS trackeru umožňují jeho diskrétní instalaci, díky voděodolnosti IP65 disponuje ochranou proti dešti, veškerému prachu a nečistotám nebo při mytí motocyklu. Pro napájení stačí připojit tracker pomocí kabelu k baterii ve vašem motocyklu. Po nainstalování na váš motocykl a vložení SIM karty můžete sledovat záznam GPS trasy pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Veškeré ovládání trackeru na dálku zajistí aplikace v mobilním telefonu, případně SMS povely. Pro ochranu před krádeží lze nastavit alarm, který zašle upozornění do vašeho telefonu v případě manipulace s motocyklem nebo při změně polohy.

Celá tahle záležitost vás vyjde na 3699 Kč (plus SIMka) a seženete ji u prodejců Interphone (www.interphone.cz).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno