Andrea Dovizioso přiznal, že zatím stále nenašel recept, jak porazit Marca Márqueze.

Italský závodník Andrea Dovizioso letos obhájil celkově druhou pozici v hodnocení šampionátu MotoGP, i přesto má ale pro Doviho tato pozice trošku hořkou příchuť. Jak italský jezdec prozradil, rozhodně nemá radost z toho, jak propastný rozdíl dělí jej a mistra světa Marca Márqueze.

Zároveň ale Dovi doplňuje, že tento propastný rozdíl nedělí jen jej a Marca, ale všechny ostatní jezdce královské kubatury MotoGP.

„V letošní sezoně jsme byli mnohokrát nahoře, ale také mnohokrát dole. Celkově si myslím, že nás v letošním roce provázelo více problémů než v předchozích letech. Podařilo se mi získat celkovou druhou pozici v hodnoceni šampionátu, to je pozitivní. Na druhou stranu je ale pravdou, že moje ztráta na Marca je opravdu propastná. To samozřejmě neplatí ale jen pro mne, ale pro všechny ostatní jezdce ve startovním poli. Marc byl v letošní sezoně ještě lepší, než v minulých letech Je hodně těžké najít příležitost, jak jej porazit. Není vůbec snadné najít cestu, jak na něj,“ řekl Andrea Dovizioso.

 

 


zdroj: bikeracing.cz / foto: ducatimedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno