Andrea Dovizioso je spokojen s testem motocyklu Aprilia MotoGP a již se těší na další, který proběhne za měsíc v Mugellu.

Aprilia Racing a italský závodník Andrea Dovizioso, společně absolvovali třídenní test na španělském okruhu v Jerezu. Během tří dní Andrea postupně a pozitivně zvyšoval své znalosti o motorce, která byla pro něj zjevně úplně nová a byl schopen začít poskytovat značnou zpětnou vazbu inženýrům italské továrny.

Aprilia Racing a Andrea Dovizioso budou dále rozvíjet práci odvedenou v Jerezu novým testem ve dnech 11. a 12. května v italském Mugellu, tedy na trati s různými vlastnostmi, kde bude Andrea moci jezdit na motocyklu vyvinutém podle informací z analýzy dat získaných na andaluském okruhu.

 

 

ANDREA DOVIZIOSO

„Vrátit se do sedla motocyklu MotoGP bylo docela vzrušující, a za to bych chtěl poděkovat Aprilia Racing. Byly to tři velmi zajímavé dny, zaměřené převážně na nalezení nejlepší pozice na motocyklu. Společně jsme se rozhodli absolvovat další test v Mugellu asi za jeden měsíc a mezitím pracovat na několika aspektech motocyklu.“

 

ROMANO ALBESIANO
TECHNICKÝ ŘEDITEL APRILIA RACING

„Byly to tři velmi zajímavé dny, částečně kvůli potěšení a zájmu o sdílení vize, kterou nám Andrea dal ohledně motocyklu MotoGP. Jeho zkušenost nám ukázala jasnou a analytickou metodu, jak přistupovat k jemnému vyladění motocyklu. Vyměnili jsme si s ním nápady a ocenili jsme je. Doufám, že to Andrea cítil stejně.“

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: aprilia racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno